REHBERİN ÖZELLİKLERİadmin

YOUTUBE KAZANÇ REHBERİ NEDİR?

PEKİ BUNU HAZIRLAYAN KİM?

Tam 4 senedir bireysel olarak hem kendi deneyimlerimle hem de tanıdığım Youtube uzmanı arkadaşlarımın taktik ve düşünceleriyle harmanladığım taktiklerle Youtube ile ek gelir kazanmaktayım ve zamanla kullandığım taktiklerin verimliliği kat kat arttı. Günlük 100 ile 200 TL arasında rakamlardan bahsediyorum. İlk aşamada bu kısım biraz zor fakat belli bir süre sonra imkansız kesinlikle değil. Çok az harcamalarla kanalınızı hızla hazır hale getireceksiniz. Ama asıl önemli olan, kanal ve videolarınızı başı boş bırakmamanız ve belli bir düzeni bozmamanız.
Artık bireysel işlerimden ve sosyal hayatımdaki köklü değişimlerden dolayı eskisi kadar ilgilenemeyeceğim için, sadece YoutubeKazanc.Com için özel hazırladığım, bu siteden satın alacağınız rehber ve hizmetlerle siz de çok ciddi paralar kazanacaksınız.

1 adet alındı, çok değerli bilgiler verilmiş. Teşekkürler…

Golsime wmaraci.com yazarı

Üstad gerçekten teşekkür ederim. Kendisi hem kişilik olarak hemde içerik olarak mükemmel bir iş çıkartmış. Tavsiye ediyorum.
Olay net, temiz ve basit. Herkesin yapabileceği şekilde.

MaSTeK1 r10.net yazarı

Rehber alındı.
gayet doyurucu ve etkılı bır dokuman 🙂

iphone5 r10.net yazarı

1 adet alındı gayet güzel bilgiler var.

OnurCemil r10.net yazarı

rehber alındı arkadaş cok ilgili birisi rehberde çok faydalı tavsiye ediyorum.

jojotekno r10.net yazarı
Rehber satın alıp okundu, arkadaş youtube kazançta önemli konulara değinmiş. Biraz uğraş ile çok paralar kazanacağınız bir sistemi bu rehberde güzelce anlatmış
crazymugo r10.net yazarı

güzel rehber sağolun hocam

elinaro r10.net yazarı

İlgi için teşekkürler, özenli hazırlanmış bir rehber olmuş, bol kazançlar diliyorum…

iorka r10.net yazarı

Rehber satın alındı. Kısa bir göz gezdirme şansım oldu, son derece doyurucu ve kilit noktalara temas eden bir döküman. Ayrıca son derece profesyonel bir biçimde hazırlanmış, tasarıma ve imla-noktalamaya bu kadar dikkat edilmesi okunabilirliği kolaylaştırıyor

depresionist r10.net yazarı

Evet bu rehberle mümkünmüş arkadaşlar 😀 Şirketimin youtube kanalını direk keyword aramalarında tepeye çıkarttı

yasin_hakim Yeminli muhasebeci
Bu siteyi açmamın ve rehberi hazırlamamın sebebi kesinlikle paraya ihtiyacım olmasından dolayı değil, önce bunu belirtmem en doğrusu olur. Çünkü bu tarz hizmet satışlarında çok klasiktir; “madem o kadar kazanıyorsun neden buradan taktiklerini satmaya ihtiyacın var” sorusuyla sürekli karşılaşılır.
4 sene boyunca tanışıp, destek olduğum arkadaşların çoğu tavsiye ve taktiklerimi sadece kendi için değil, direk satışını yapıp, paraya çevirme amaçlıda kullandılar. Asıl amacım benim aslında bu; hizmeti tamamen ilk kaynaktan verebilmek. Böylelikle hem benim emeklerimin ufak ta olsa bir karşılığı oluyor hem de başkalarının da Youtube üzerinden para kazanma taktiklerini kullanabilmesini sağlıyorum.

YoutubeKazanc.Com demo rehberi indirmek için aşağıdaki formu kullanarak isim ve mail adresi girmeniz yeterlidir. Mail adresinize demo indirme linki derhal yollanacaktır.

Please provide your name and email address for your free download.


Sadece YoutubeKazanc.Com için özel hazırladığım, bu siteden satın alacağınız rehber ve hizmetlerle tamamen doğru zamanda ve doğru şekilde yapılan hamlelerle, Youtube ile para kazanacaksınız. Hem de Adsense gibi kırılgan bir sisteme bağımlı kalmadan!
Kazanma oranınız harcadığınız zamanla doğru orantılıdır, bunu unutmamanız çok önemli.
Günde 2-3 kanal yönetip, her kanalı güncel tutmakla; tek bir videodan aylar/yıllarca faydalanmaya çalışmanın getirisi kesinlikle bir olmayacaktır sonuç itibariyle.


Sadece YoutubeKazanc.Com için özel hazırlanan bu rehberin içeriği, tamamiyle sıfırdan başlamak isteyen Youtube yayıncı adayı arkadaşlar için dost niteliğinde.

Rehberde yazan teknikleri eksiksiz uyguladığınız sürece olağandışı durumlar haricinde kazanmaya hemen başlamamanız için hiç bir sebep yok 🙂

Adımları uygulayın ve videolarınıza gelen hitlerle birlikte hesabınıza yatan paralara şahit olun!


YouTube, Türkiye için ne dedi?

Google Türkiye ofisinde 3 Mayıs 2013, Cuma günü düzenlenen basın buluşmasında, video konferans üzerinden toplantıya katılan Youtube İş Ortaklığı Programı konusunda bilgi veren YouTube EMEA Bölgesi İş Ortağı Geliştirme Operasyonları Birimi Kıdemli Stratejisti Christoph Poropatits, konu hakkındaki görüşlerini şu sözlerle dile getirdi:

Türk kullanıcıların online dünyadaki aktifliği ve trendleri yakından takip ettiği gerçeğinden hareketle, Türkiye’den çok yaratıcı ve ilginç başarı hikayeleri çıkacağına, iş ortaklığı programımızın her ölçekteki içerik üreticisinin dünyaya açılmasına ve ülkenin ekonomik gelişmesini destekleyecek bir platform olacağına inanıyoruz.

“YouTube İş Ortaklığı” Programı nasıl işliyor?

Ortaklık programına kabul edilen kullanıcının kısa bir online eğitim içerikli dokümanı tamamlaması ve ortaklık anlaşmasını kabul etmesi gerekiyor. Daha sonra ortak, YouTube‘un reklamları için değerlendirmesini istediği videolarını seçiyor.

YouTube, bu videoların içinde veya yanında yer alan reklamların satışını gerçekleştirerek her ay ortağın banka veya PayPal hesabına kazancın belli bir miktarını aktarıyor.

Reklam gelirinin çoğunluğu ortağa ait oluyor. Ortaklar işin sadece başarılı içerik üretimi tarafına yoğunlaşırken, YouTube da içeriğin dağıtımı ve gelire dönüştürülme bölümünü üstleniyor.

Ortağın kazancı, gelir kazanımı için kullanıma sunduğu videoların sayısına ve popülerliğine bağlı olarak değişiyor. Düzenli olarak 1 milyondan fazla kez izlenen video üreten ortaklar ayda bir kaç bin Euro kazanabiliyor.